Úvodní strana » O nás

O nás

Firma KDK byla založena v roce 2001 jako sdružení fyzických osob a v roce 2009 se přetransformovala na KDK OKNA s.r.o. Vedena v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 25700.

Firma KDK OKNA s.r.o. se i nadále specializuje na dodávku a montáž plastových oken s profilového systému REHAU a VEKA a výměnu panelákových oken a lodžií suchou metodou.
V roce 2006 naše firma získala certifikát managmentu jakosti ČSN EN ISO 9001 : 2008.
Řízení managementu jakosti je při pravidelných auditech prověřováno certifikačním orgánem pro certifikaci systému jakosti managementu jakosti LLC-C.

Předmětem činnosti firmy KDK OKNA s.r.o. je výměna oken a dveří z plastových a hliníkových profilů, včetně odborného poradenství, projektování a realizace v oboru zednictví a montáže suchých staveb. Nabízíme našim zákazníkům v oblasti okenních systémů řešení orientovaná především na energeticky efektivní stavby, které odpovídají ekologickým a ekonomickým kritériím, designu a funkčnosti.

Od začátku naše firma pracuje výhradně s profilovým systémem německé produkce plastových profilů REHAU a VEKA a hliníkových produktů z profilu Schüco a YAWAL.
Naše firma nabízí kromě odborného zaměření a zpracování návrhu na výměnu oken i demontáž stávajících oken, bezzávadnou likvidaci oken a suti, montáž oken a dveří, zednické začištění jak jednoduchých nebo špaletových oken. Drobné zednické úpravy. Záruční i pozáruční servis.

Kontaktujte nás

KDK OKNA s.r.o.
K Táboru 113
542 42, Pilníkov

telefon: 603 481 090

fax: 499 898 498

e-mail: kdk@kdk-okna.cz

Regau Roto Schuco Veka
mapa mapa